Hasta ve Ziyaretçi Yorumları

SEVİL DEMİRBİL

25.09.2018 15:09

Annemin ameliyatını gerçekleştiren Aral Bey ve Umut Beye verdikleri emek ve moral için çok teşekkür ederim. Ayrıca 3.kat hemşirelerinize ve tüm personele yardımları ,güleryüzleri ve destekleri için sonsuz teşekkülerimi iletirim. İyi sizleri tanımışız....


Tuğba Şafak

19.09.2018 13:20

Öncelikle sevgilim doktorum Aral Bey, her zaman söylediğim gibi sabrınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Yaşadığım ve sonu kötü biten bir hamilelik döneminden sonra yolumun sizinle kesişmesi benim en büyük şansım oldu. Sizin sayenizde ikinci prensesimizde evimizde. Güleryüzünüz ve sevgi dolu tavrınızla en büyük desteğim oldunuz. Tekrar teşekkür ederim. Ceylan Hastanesi çalışanlarınada ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Ayrı bir teşekkür de 3. Kat personeline, doğum süresince hep güleryüzlü ve ilgili oldukları için. Gittiğim hiçbir özel hastanede Ceylan Hastanesindeki sıcaklığı ve ilgiyi görmedim. Aral Bey iyi ki sizi tanımışım, iyi ki varsınız.


Büşra Miletli

10.09.2018 07:55

Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru Sibel Akesen ile ceylan hastanesinde doğumumu gerçekleştirdim çok iyi çok samimi bir doktor hastalara karşı çok sıcakkanlı kendisine çok teşekkür ediyorum tüm doğum yapacak arkadaşları ve kadınsal hastalığı olanları doktorum Sibel hanıma yönlendiriyorum . Hastaneden hemşirelerden ve doktorumdan çok memnun kaldım. Herkesin ilgisi çok güzeldi. Herkese teşekkür ediyorum


Funda canlı

04.08.2018 04:57

Annem için gezmediğimiz hastane kalmamıştı ve tam umudu kesmisken.,yeniden hayata bağladığı için öncelikle Dr fatih volkan beye,samimi, duyarlı ve titiz çalışan 5.kat çalışanlarına ve beklentimin üstünde standartları olan hastanenize tesekkur ediyorum..


mustafa öz

27.03.2018 00:02

Babam Nurettin ÖZ'ün ameliyatını gerçekleştiren prof. dr. Hakan VURUŞKAN ve üroloji dr. Onur SERİN başta olmak üzere 5.ci kat personeline göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımı sunarım. Özellikle ameliyat gecesi göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı hemşire Gizem ERDOĞAN' a ayrıca teşekkür eder hakkını helal etmesini temenni ederim.


Ceyda kızıldağ

24.02.2018 18:53

Öncelikle hastanenizde değerli hocam Ender Kurt gibi bir hekim olduğu için hem kurum olarak hemde ilgilendiği hastalar olarak cok şanslı olduklarını belirtmek isterim.4 yıl önce babamın hastalığı sebebiyle tanıma fırsatımız olmuştu kendisini Allah kimseyi onkoloji tedavisiyle sınamasın ama başa geldikten sonra da herkese Ender hoca gibi bir doktor nasip etsin..Aklınızda acaba diye düşünmeye bile gerek olmadan güvenebilirsiniz Ender Bey'e çok iyi bir hekimliğin yanında ayrıca çokta merhametli bir yüreğe sahiptir


erol altıngöz

07.01.2018 16:53

03.01.2018 gece saat 00.15 te geldiğim acil serviste dr mustafa cengiz ve ekibine onun yönlendirilmesi ile dahiliyr uzmanı dr mehmet ali ecer tedavisi sonucunda 3 gün gibi kısa bir sürede sağlığıma kavuşturduğu için tüm hemşirr sağlık personeline temizlik personeline teşekkürü borç bilirim saygilar


Kadir celik

26.11.2017 23:02

Annem,Emine Celik'in ameliyatini (23_11_2017)gerceklestiren Dr.F.Volkan Tercan hocama,gostermis oldugu yogun ilgi ve guleryuze,ozveriyle calisan,5.kat hemsirene,yardimci saglik personellerine,bizi otel konforunda agirlayan Ceylan Hastanesine sonsuz tesekkur ederiz.


Orhan Bekteş

25.11.2017 15:54

Ceylan hastanesinde kardiyoloji doktoru Mehmet Fethi Alişir hocama muayene Oldum. Gerek güler YÜZLÜ, ilgi alakası , işine hakim .Hastanede temiz, ilgi alaka güzel.Şiddetle tavsiye ediyorum.Doktorum Mehmet Fethi Alişir hocama Teşekkürler.


Dr. Neriman Karagöz

23.11.2017 01:30

07.11.2017 tarihinde doktorumuz ortopedi uzmanı sayın Op.Dr. Fatih Volkan Tercan bey annem Duriye Karagöz' e her iki diz protez (artroplasti) ameliyatı uyguladı.Kendisine ve tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederiz.


Hakan Ergüzen

07.10.2017 22:05

CEYLAN INTERNATIONAL HOSPITAL İLE TANIŞMAMIZ , EŞİM MELİKE ERGÜZEN'İN HASTALIĞI NEDENİ İLE İSTENİLEN TETKİKLERİN YAPILMASI VE SONUÇLARIN ALINMASI SIRASINDA SAĞLIK KURULUŞUNA GİDİP GELMELERİMİZ İLE BAŞLADI. HASTA VE YAKINLARI İÇİN HASTAHANELERDE GEÇEN SÜREÇ GENELDE ÇOK SIKINTILI VE SANCILI OLMAKTADIR. BUNDA EN BÜYÜK ETKEN HASSAS BİR DÖNEM YAŞAYAN HASTA VE YAKINLARININ PSİKOLOJİK OLARAK ÇOK HASSAS VE KIRILGAN OLMALARI VE ÇEVRE FAKTÖRLERİNDEN ÇOK ÇABUK OLUMSUZ ETKİLENEBİLMESİDİR. HASTAHANEDE GÖRDÜKLERİ İLK GÖREVLİDEN BAŞLAYARAK BİR UMUT VE SICAKLIK BEKLERLER. FİNANSAL VE TEKNOLOJİK KONULARDA NE KADAR GÜÇLÜ OLUNSADA ÖNCELİK HASTALAR İÇİN MOTİVASYON VE POZİTİF YAKLAŞIMDIR. CEYLAN BU İŞİ TOPLUM VE HASTA -İNSAN PSİKOLOJİSİ KONUSUNDA ÇÖZMÜŞ. BİRİMLER ARASI KOORDİNASYONUN ÇOK GÜZEL YÜRÜMEKTE OLDUĞUNU GÖRDÜK. ACİL TETKİK VE TEDAVİMİZ SIRASINDA SICAKLIĞINI VE YAKINLIĞINI SÜREKLİ HİSSETTİĞİMİZ DOKTORLARIMIZ SN. MUSTAFA CANHOROZ, SN. EMEL SELÇOKİ , ATOM KARINCA SN. SEDA HANIMA (RAPORTÖR JOKER) VE ONLARIN NEZDİNDE TÜM ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ. İYİKİ VARSINIZ VE HAYATIMIZDASINIZ. ❤️ HAKAN ERGÜZEN


mehmet kazım gülgönül

13.09.2017 14:31

ben onkoloji hastası olarak, burada gördüğüm alaka ve hizmeti,bundan evvelki hastanelerde göremedim.iyiki varsınız hep böyle kalın hiç değişmeyin.tüm personelden,BENİMLE İLGİLENEN,tüm doktorlarlardan allah razı olsun.hakkınızı helal edin.


Berna Acar

30.08.2017 10:55

Merhaba ; Öncelikle orda çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Babam Motor kazasi geçirmişti gitmediğimiz hastane kalmamıştı kimse ameliyatini yapmak istemedi ta ki ceylana gelene kadar .ortopedi doktoru op.dr.volkan tercan beye gerçekten kelimeler yetemez onu anlatmaya güleryüzlü soru sorduğunuz zaman bıkmadan anlatan sempatik çok iyi bir insan allah ondan razı olsun başarıların devamını dilerim ..daha yeni öğrendim hamile olduğumu hiç düşünmeden ceylana geldim yine çok iyi bir doktora denk geldim kadın doğum op.dr.zafer yıldız beye de sonsuz teşekkürler oda çok iyi güler yüzlü herşeyi anlatan bıkmadan istediğiniz zaman telefonda ulaşabileceginiz sorularınızı sizin anliyabileceginiz gibi anlatıyor herşey için çok teşekkürler başarıların devamını dilerim. Hastane ve doktorları harika..


Barış doğan

05.08.2017 02:23

Hayatımda belki de 50 den fazla özel hastaneye gittim ama hiç birinde Ceylan hastanesi çalışanları kadar ilgi , alaka , güleryüz ve iyi hizmet görmedim. Kalitesi Maximum seviyede. Teşekkürler Ceylan hastanesi ve çalışanları...


OKAN BAYKAL

15.07.2017 16:12

14 Temmuz 2017 tarihinde Hastanenize başımdaki ağrı sebebiyle başvurdum.Gerekli muayene ve tetkiklerden sonra çok önemli bir rahatsızlığımın olmadığını öğrenmek beni ve ailemi çok mutlu etti. Başta Sayın Doktorum Elif Nalan Tolgay'a çok çok teşekkür ederim.Ayrıca hastaneye girdiğim İlk andan itibaren bana yardımcı olan personelinizede çok teşekkür ederim.


Mustafa kıratlıoğlu

26.04.2017 11:47

Hastanenize kızımın safra kesesi ameliyatı için 25 nisanda girip değerli doktorumuz genel cerrah güven atasoy bey ve tüm ekibinin başarılı operasyonu sayesinde 26 nisan sabahında taburcu olduk. Hastanenizde bulunduğumuz zaman içerisinde temizlik görevlisinden hemşiresine doktoruna kadar gösterdiğiniz yakın ilgi alaka ve güleryüz için Teşekkür ederim.


Adımı Gösterme >