HASTANEMİZ

Hastanemiz

webimages/ceylan/main/ceylan.jpg
 

HAKKIMIZDA

“Sağlıkta güven ve huzurun ilk adresi olmak” vizyonuyla 2016 yılında kurulan Ceylan International Hospital, Çağdaş bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile bütün branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.

Ceylan International Hospital, ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve hasta haklarına saygılı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak anlayışıyla birleştirerek tıp alanında norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulamaktadır.

Hastanemiz, 90 yatak kapasitesi, 6 ameliyathane, 20 erişkin yoğun bakım yatağı,  4 koroner yoğun bakım yatağı,  5 kalp-damar cerrahisi yoğun bakım yatağı, 8 yeni doğan kuvözü, 25 ayaktan kemoterapi ünitesi, 14 günübirlik gözlem yatağı ile hastane memnuniyetini önceliği kabul etmektedir.

Hastalarıyla kurduğu huzurlu bir ortamda sevgi ve güven ilişkisini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinen Ceylan Hastanesi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Dahiliye, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Gastroentereloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Labaratuvar, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyaloji, Tıbbi Onkoloji branşlarında sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Hastanemiz, özellikle onkoloji ve kardiyovasküler gibi alanlarda gerçekleştirdiği başarılı uygulamalarla, dünya tıp literatüründe ilgi çeken çalışmalar yapmaktadır.

Bilimsel araştırmalara verdiği önem, tıbbi etik değerlere bağlılık, her zaman en iyi tıbbi olanaklara sahip olma felsefesiyle Bursa’da sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelen Ceylan International Hospital, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odalarıyla sağlıkta güvenin doğru adresi olmayı hedeflemektedir.

Kaliteli sağlık hizmetlerini hak edilen özen, konfor ve ilgiyle hastalarına sunan hastanemiz; hastalarına misafir odaklı yaklaşarak bu değerler ışığında her geçen gün yenilenmeye, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Kliniklerimiz hastalarımızın beklentileri doğrultusunda her geçen gün daha uygun bir ortama kavuşturulmaktadır.

Ayrıca Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada hastalara kaliteli sağlık hizmeti verilerek sağlık turizmine katkı sağlanmaktadır.

Hastaların tedavilerinden sonraki mutlulukları, tüm emeklerin doğru bir yolda harcandığını göstermektedir.